Modny Sylwester

Szalona Noc Sylwestrowa – czekamy na nią cały rok! Zabawa do białego rana, powitanie Nowego Roku, pożegnanie Starego Roku, życzenia i zapisane marzenia, które zamierzamy spełnić w najbliższym czasie, ale przede wszystkim ta noc jest jednym niekończącym się balem i rewią mody wieczorowej. Jak być modną w Sylwestra 2019?

Gdzie spędzisz Sylwestra, tak się ubierzesz

Stylizacje na Sylwestra 2019, a także na każdą kolejną noc sylwestrową musimy uzależnić przede wszystkim od miejsca imprezy. Może to przecież być popularny klub, prawdziwa sala balowa, plac w centrum miasta lub prywatne mieszkanie czy chata w górach – każde z tych miejsc rządzi się własnymi prawami. Ważne, by ubrać się lepiej, efektowniej niż na zwykłą imprezę, na której pewnie byłaś i będziesz w ciągu roku! Dopasuj więc swój ubiór do uroczystego ducha, jaki panuje w Noc Sylwestrową. No i musisz koniecznie czuć się komfortowo. Idealną kreacją będzie taka, która zostanie prawidłowo dobrana do stylu zabawy i twojego własnego.

W sukience sylwestrowej

Pamiętaj, że sukienka sylwestrowa nie jest zwykłą kreacją wieczorową. Dlaczego? Ponieważ powinna połączyć elegancję z pewną dawką ekstrawagancji. Sylwestrem rządzą takie emocje, jak: szaleństwo, radość i entuzjazm. Tak witamy Nowy Rok. Dlatego strój musi być do nich dopasowany. Idealnym miejscem dla sukienki jest klub czy sala bankietowa. W tym roku w sylwestrową noc należy postawić na cekinową lub tiulową kreację. Tak radzą projektanci i styliści. Możesz wybrać też klasyczną małą czarną. Jest to sukienka sylwestrowa, która nigdy nie wychodzi z mody. Podczas domówki, sukienka też jest dobrym rozwiązaniem. Tylko domówka powinna mieć ustalony wcześniej wspólny dress code, który zależy od tego, co planujecie robić – tańczyć, oglądać telewizję, czy też grać w planszówki?

A może spódnica i bluzka?

Nie każda z nas musi lubić sukienki. Nie każda się w nich dobrze czuje. Wybierz więc jeszcze jedno modne zestawienie. Ozdobny top w połączeniu ze spódnicą lub odwrotnie: ozdobna spódnica i klasyczny top – to połączenie zawsze stanowi świetną alternatywę dla sukienki. W sylwestrowy wieczór wybierz spódnice uszyte z modnej ekoskóry, tiulu lub te cekinowe. To hity na nadchodzącego Sylwestra!

Kombinezon na Sylwestra

Kombinezon w odchodzącym już powoli w przeszłość roku 2019 święci prawdziwe triumfy na wybiegach. Jest wyjątkową propozycją dla kobiet, które uwielbiają wygodę w każdej sytuacji i nie przepadają za sukienkami oraz spódnicami. Stylizacja z kombinezonem nie musi wyglądać sztywno i „misiowato”. Może być i jest tak samo elegancka i kobieca, jak wybór odpowiedniej sukienki lub zestawu spódnica – bluzka. Jednak, by kombinezon uzyskał odświętny i elegancki charakter, należy wybrać odpowiedni materiał (najlepiej z połyskiem) i kolorystykę stroju. Najmodniejsze wieczorowe kolory to czernie, granaty, fiolety, srebro, ciemne czerwienie oraz butelkowa zieleń.

No i spodnie

Jeśli w kombinezonie nie czujesz się za dobrze, nie lubisz spódnicy i nie przepadasz za sukienką, postaw na klasyczny i elegancki zestaw bluzki ze spodniami. Może to być ekstrawagancki top lub  metaliczna bluzka i gładkie spodnie lub odwrotnie – ozdobne spodnie zestawione z klasyczną, prostą koszulą. W Sylwestra powinnaś błyszczeć, więc do stroju dodaj błyszczące, metalizowane akcesoria i koniecznie cekiny, które możesz zestawić nawet z klasycznym, czarnym kompletem, czyli: spodnie, marynarka i top.